Vaša lokacija
Naslovnica > Vijesti > O Akademiji > Aurelia slavila u Županji! FSP ispustio vodstvo na poluvremenu!

Aurelia slavila u Županji! FSP ispustio vodstvo na poluvremenu!

U napetoj utakmici do zadnje sekunde vinkovačka Futsal Aurelia slavila je s 5:4 u derbiju 2. kola 1. HMNL-Istok protiv Futsal Svetog Patrika te se s tom pobjedom probila do polufinala naše regije.

Kadeti FSP-a sjajno su ušli u utakmicu dok su gosti ostali iznenađeni agresivnom obranom i brzim kontra napadima. I jedni i drugi su imali dobrih prilika za vodstvo, no do početne prednosti od 1:0 došla je naša ekipa preko Marka Kučinića, na asistenciju Luke Prnjaka.

Do kraja poluvremena FSP je imao još nekoliko velikih prilika povećati vodstvo no to im nije uspjelo za “nogom” jer je na vratima Aurelije briljirao Rončevnić. Odmah početkom drugog poluvremena gosti su krenuli odlučnije te su kroz presing igru došli do poravnanja, a kasnije i potpunog preokreta u rezultatu.

I kad su brojni gledatelji pomislili kako je Aurelija na korak do pobjede jer je imala vodstvo od 4:1, naši kadeti su krenuli na sve ili ništa. Prvo je Luka Branšteter sjajno pogodio iz solo prodora za 2:4, no Aurelija opet bježi na 2:5. Odmah nakon primljenog pogotka Branšteter je precizno realizirao deseterac, da bi Matej Josipović pogodio za 4:5. U zadnjoj minuti propustili smo tri izgledne prilike za 5:5 te su gosti iz Vinkovaca zasluženo slavili.