FSP poražen u Vinkovcima nakon lošeg prvog dijela!

U posljednjoj utakmici u skupini A 1.HMNL-Istok naši kadeti upisali su drugi poraz i to protiv domaćina MNK Vinkovci 3:2 te su tako natjecanje završili na trećem mjestu u skupini i propustili priliku za polufinale.

Loš ulazak u utakmicu koštao nas je bodova i plasmana u polufinale regije Istok. U prvih 5. minuta MNK Vinkovci su preko Kukrike došli do visokog vodstva od 3:0. Iako smo mi imali prvu veliku priliku za vodstvo, udarac Mateja Josipovića obranio je domaći vratar.

U drugom poluvremeu vidjeli smo bolje izdanje naših kadeta koji su preko Sebastijana Mioča i Dražena Hubera smanjili na 3:2. Prilika za poravnanje na 3:3 imali smo do kraja utakmice, no nismo ih uspjeli realizirati te smo poraženi. Usprkos bolnom porazu naučili smo vrijednu lekciju i vratit ćemo se još jači.