Remi juniora protiv Slatine, poraz kadeta od Aurelije, slavlje u ŽMNL!

Prošlog vikenda odigrali smo tri utakmice  u kategorijama seniora, juniora i kadeta (pobjeda, neriješeno i poraz) te smo ukupno uzeli 4 od 9 mogućih bodova!

Prvi svoj susret odigrali “seniori” u Županijskoj malonogometnoj ligi u Vinkovcima gdje su uvjerljivo nadigrali CB Žiži s 9:3. Prednjačio je Kučinić pogocima (4 komada), ali i sjajni Josipović asistencijama. Moglo je biti i više pogodaka da smo bili mirniji ispred protivničkog gola, ali dobro. Do kraja prvenstva ostale su nam još jake tekme protiv glavnih konkurenata za naslov prvaka, MNK Lapovaca, MNK Slavije i Deportivo Lapovaca. Bit će gusto i zanimljivo..

Juniori su bez pola momčadi (doslovno) otišli na gostovanje u Viroviticu kod MNK Slatine. Domaćin kompletan, brojčano nadmoćan, bio je favorit u ovom susretu, no kako su nam rekli nakon utakmice svi, pokazali smo veliko srce koje inače krasi ovu ekipu. Iako smo stalno gubili, ipak smo uzeli vrijedan bod odigravši 5:5. Još jednom nas je spasio, kao i u ŽMNL raspoloženi Matej Josipović. Okrećemo se idućem kolu i dolasku ekipe Bata Borovo te očekujemo vašu podršku!

Kadeti su odigrali posljednji. Dočekali smo favorita lige MNK Futsal Aureliju i poklekli 2:7! Prvo poluvrijeme je bilo u znaku naših momaka, koji iako su gubili 1:0 i 2:1, presingom su se stalno vraćali u igru. Nažalost na poluvrijeme se otišlo s 2:3 na semaforu! Drugo poluvrijeme dijametralno suprotno – na terenu je postojala samo jedna momčad a to nismo bili mi. Pogodak za pogotkom i potonuli smo 2:7, čime smo “žute” pogurali ka osvajanju kadetske lige. Njima čestitamo, a na nama je da se zapitamo što i kako dalje…