Uprava kluba

Članovi uprave

Vedran Lešić

Predsjednik kluba
Država
cro Hrvatska
Trenutna ekipa
FSP
Rođendan
24. studenoga 1976.
Godine
47

Dario Klarić

Dopredsjednik kluba
Država
cro Hrvatska
Trenutna ekipa
FSP
Rođendan
22. srpnja 1981.
Godine
42

Matej Brnić

Tajnik kluba
Država
cro Hrvatska
Trenutna ekipa
FSP
Rođendan
20. srpnja 1987.
Godine
36
Antun Oršolić

Antun Oršolić

Glavni trener
Država
cro Hrvatska
Trenutna ekipa
FSP
Rođendan
12. listopada 1984.
Godine
39

Darko Pušeljić

Član NO
Država
cro Hrvatska
Trenutna ekipa
FSP
Rođendan
28. travnja 1985.
Godine
39

Mario Kobaš

Član NO
Država
cro Hrvatska
Trenutna ekipa
FSP
Rođendan
3. ožujka 1979.
Godine
45

Ivan Matec

Član NO
Država
cro Hrvatska
Trenutna ekipa
FSP
Rođendan
3. kolovoza 1984.
Godine
39

Kristijan Dubravac

Član NO
Država
cro Hrvatska
Trenutna ekipa
FSP
Rođendan
7. siječnja 2001.
Godine
23

Marko Kučinić

Član NO
Država
cro Hrvatska
Trenutna ekipa
FSP
Rođendan
9. studenoga 2000.
Godine
23

Filip Mrkonjić

Član NO
Država
cro Hrvatska
Trenutna ekipa
FSP
Rođendan
21. kolovoza 2000.
Godine
23